بیش از 10 سال همراه با صنعت ایران

در ابتدای هر کاری همه چیز با یک ایده شروع می شود

شرکت حکمت پولاد خورگام با با یک دهه تجربه هدف طراحی ،مهندسی و ساخت انواع گریتینگ گالوانیزه پا به عرضه تولید نهاد و همچنین با تحقیقات گسترده در زمینه کانال های جمع آوری آب های سطحی مفتخر به تولید در این زمینه گردید و با توجه به طیف گسترده این محصولات که کاربرد های متفاوتی دارند از جمله کانال پیش ساخته جهت رمپ ورودی پارکینگ ها ، محوطه سازی،کارخانجات مواد غذایی و اشیانه هواپیما و غیره…و تنوع محصول باتوجه به نصب آسان ،قیمت پایین و مقاومت بالا به همراه شیب بندی در گاتر و کیفیت عالی محصولات از یژگی این محصول می باشد

تاریخچه شرکت حکمت پولاد خورگام

 • سالهاست با شما و درکنار صنعت کشور هستیم

  در ابتدای هر کاری همه چیز با یک ایده شروع می شود
 • 1396

  واحد تحقیقات و نوآوری شرکت انواع کانالهای پیش ساخته را با متریالهای مختلف از نوع پ پ و پلی آمید و همچنین دریچه چدن داکتیو و همچنین کانالها و کف شورهای مخصوص سرویسهای بهداشتی طراحی و به مرحله تولید انبوه رسانید. و همچنین واحد بازرگانی شرکت وارد عرصه مبادلات و تجارت بین المللی گردید.
 • 1395

  شرکت حکمت پولاد خورگام با ثبت برند HPK پا به عرصه ای جدید نهاد و تحولی نو در زمینه طراحی و تولید انواع کانالهای پیش ساخته در ایران ایجاد کرد.
 • 1392

  با تحقیقات وسیع در زمینه انواع کانالهای پیش ساخته با متریال گالوانیزه و استنلس استیل روند رو به رشدمان را ادامه دادیم.

 • 1390

  با ثبت شرکت حکمت پولاد خورگام در زمینه تولید انواع گریتینگ در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی و شهرسازی فعالیت خود را گسترش دادیم.
 • 1386

  در قالب کارگاه تولیدی در زمینه تولید قطعات فلزی خودرو فعالیت خود را آغاز نمودیم

تاسیس 1386