کانال پیش ساخته مخصوص موتورخانه

  • عرض 15
  • عرض 20

جنس گریتینگ ها:

چدن ، گالوانیزه گرم

اکثر مدل ها دارای قابلیت تعبیه خروجی عمودی ، انتهایی و جانبی می باشند. همچنین امکان اتصال کانال ها به صورت L یا T به یکدیگر نیز وجود دارد و همچنین قابلیت شیب بندی در خود گاتر وجود دارد .

کانال های مخصوص بام ، تراس و روف گاردان

این کانال ها با عرض 13 و ارتفاع 5 ، 6 و 11 سانتیمتر با انواع گریل های ، استیل ، گالوانیزه و پلی پروپیلن  موجود می باشند.

 برای بام ، تراس و روف گاردن با توجه به محدودیت کف سازی معمولا مدل های کم عمق مورد استفاده قرار می گیرد. این کانال ها دارای قابلیت تعبیه خروجی فاضلاب در سایزهای مختلف می باشند. همچنین تمامی کانال های پیش مطابق با ردخواست مشتری با قابلیت شیب بندی ساخته می شوند و برای در پوش آن از نوع استنلس استیل و گالوانیزه هر طرح و شکلی رو مد نظر داشته باشند طراحی و تولید میگردد

گاتر و ترنچ مخصوص کارخانجات صنعتی

ترنچ کف کارخانه در دو حالت معمولا مورد نیاز است.

  • دارای قابلیت عبور ترافیکی
  • مخصوص تردد عابرین پیاده

در حالت اول معمولا از کانال های دارای مقاومت دوازده و نیم تن یا کلاس مقاومت بیست و پنج تن استفاده می شود که می توانند در عرض 15 ، 20  با درپوش چدن و گالوانیزه و با ارتفاع مورد مصرف مشتری با قابلیت شیب بندی  طراحی و تولید نمود .

و زمانی که نیاز به مقاومت بالای وزنی نداشته باشیم می توانیم از انواع کانال با درپوش پلی پروپیلن ، استیل و … استفاده نماییم.

در کارخانجات صنایع غذایی معمولا مقاومت شیمیایی اهمیت زیادی دارد که در این حالت مدل های با گریتینگ پلاستیکی و استنلس استیل  پیشنهاد می شود.

گاتر و گریل مخصوص مجموعه های ورزشی

این نوع گریتینگ و کانال مخصوص زهکشی اطراف زمین های ورزشی سالن های ورزشی جهت جمع آوری کرده ابهای سطحی در مدل های مختلف به مشتریان ارائه میگردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید جهت راهنمایی و مشاوره با شماره تلفن 09128089673 تماس باشید

گاتر و گریل مخصوص محوطه سازی و شهری

گریتینگ و کانال جای نهر روسی یا کانیو که مزایای آن :  گریتینگ اضافه شدن عرض خیابان و پیاده رو – گریتینگ ایجاد امنیت براي عابرین پیاده و جلوگیري از سقوط آنها در داخل نهر و گریتینگ مناسب سازي معابر جهت عبور کودکان، سالخوردگان و معلولین – گریتینگ حذف پل هاي ناهمگن روي انهار در مقابل پارکینگهاي منازل و گریتینگ زیباسازي محیطهاي شهري – گریتینگ تسهیل و کاهش هزینه لایروبی کانال ها – گریتینگ صرفه جویی در هزینه اجرا– گریتینگ استحکام وعدم تعمیر و نگهداری – گریتینگ کاهش هزینه لایروبی و  اتلاف موش –گریتینگ شیب بندی آسان و جلوگیری از ریسک آب گرفتگی و قابلیت جذب بالای آب سطحی –  گریتینگ  خذف هزینه  های خرید دریچه و پل روی کانال – گریتینگ ابعاد مختلف کانال به درخواست مشتری  و طیف وسیع کاربرد – گریتینگ جلوگیری از ریسک ابگرفتگی معابر که در ابعاد و اندازه های مختلف مطابق با فشار بارهای وارده طراحی و تولید می گردد. در صورت هر گونه سوال فنی با شماره تلفن 09128089673 با ما در تماس باشید

گریل ،گاتر و ترنچ  مخصوص پارکینگ و رمپ

کانال های مخصوص پارکینگ و رمپ
ابعاد کانال های پیش ساخته مخصوص پارکینگ و رمپ:
عرض 15 در ارتفاع مورد مصرف مشتری با قابلیت شیب بندی
عرض 20 در ارتفاع مورد مصرف مشتری با قابلیت شیب بندی
جنس گریتینگ ها:
چدن ، پلی آمید ، مش گالوانیزه
کلاس های مقاومت وزنی کانال های پیش ساخته پارکینگی:
•         کلاس B125 : دوازده و نیم تن مقاومت به ازای هر محور خودرو
•         کلاس C250 : بیست و پنج تن مقاومت به ازای هر محور خودرو
اکثر مدل ها دارای قابلیت تعبیه خروجی عمودی ، انتهایی و جانبی می باشند. همچنین امکان اتصال کانال ها به صورت L یا T به یکدیگر نیز وجود دارد.

گریل مخصوص استخر

گریل ها ی  دور استخری  دارای قابلیت انحنا بوده  و برای دور جکوزی ها می توان از این نوع گریل استفاده نمود. همچنین مدل های دیگر این نوع محصول برای دور استخر ها با عرض 18 سانت – عرض 25 سانت و 30 سانتی عرضه می گردد.